Makashi to marka, która tworzy casualową odzież do spania dla kobiet z wysokojakościowej gatunkowo bawełny. Odzież Makashi stworzona jest z myślą o kobietach, które cenią sobie wygodę, naturalność i jakość ubrań, w których śpią. To także ubrania, które z powodzeniem mogą zastąpić kobietom odzież typu housewear przeznaczoną na leniwe i błogie chwile w domowym zaciszu.

Tym, co wyróżnia Makashi jest możliwość dowolnego kreowania outfitu do spania poprzez dowolne łączenie kolorów bluzek i spodni. Makashi skłania do kreatywnych pomysłów. Całość stylizacji wykańcza ręcznie robiona kokarda dostępna w różnorodnym wachlarzu barw, która nadaje całej stylizacji indywidualnego charakteru. Możliwość wymiany kokardy w jednym rodzaju spodni na jej inny kolor jest przedmiotem prawa ochronnego na wzór użytkowy w Urzędzie Patentowym RP.

Makashi śledzi światowe trendy i wykorzystuje je po to, by kobieta mogła być modna nawet w piżamie. Dlatego Makashi oferuje odzież w linii Makashi for trends. Dla mniej odważnych kobiet przeznaczona jest linia Makashi for basis w stonowanych, bazowych odcieniach.

Makashi for your warmness to linia niepowtarzalnych, świetnie skrojonych szlafroków, wykonanych z najmilszych w dotytku materiałów z modnymi sezonowo nadrukami. W tej linii Makashi stworzyło również szlafroki casualowe w odcieniach nienachalnej szarości.

Makashi MIX & FIX to pole do popisu dla Was, naszych Klientek. Możecie łączyć dowolnie, co chcecie i jak chcecie. Po to, żeby każdego wieczora i poranka czuć się wyjątkowo.